• contact@example.com
  • 666 888 0000
Kurumsal

Hakkımızda

Bu İhtişamlı Krallıkta Siz de Yerinizi Alın!

Hep hayal ettiğiniz işi kurmanıza yardım ediyoruz. Çünkü SİZİN zamanınız geldi.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul danışmanlık markası olan Royalest, Öğretmen Ekrem Yakar tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana da binlerce insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Royalest konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanında verdiği aracılık hizmetleriyle sektör liderliği yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor
Ekrem Yakar uzun yıllar boyunca gayrimenkul sektöründeki eksiklik ve zorluk noktalarını gözlemleyip belirledikten sonra, bu noktaları kendi firmasında artıya dönüştürmüştür.
Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikler ve farklı bakış açısıyla Royalest, insanların bu alandaki profesyonellik ve güven ihtiyacına en üst seviyede cevap vermektedir.

Royalest ile Başarısız olmak Neredeyse İmkansız

Avantajlı bir franchise sistemi sayesinde Royalest ile birlikte olan herkes gibi siz de bir kral olacaksınız
Royalest %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile iş yapar ve bu prensip markamızın en önemli önceliklerinin başında gelir. Biz gayrimenkul dünyasının güçlü bir aktörü ve ‘oyun kurucusu’ olarak bu prensibi söylemde bırakmıyor, tüm platformlarda yansıtıyoruz. Gmail yorumlarımız ve şikayetvar verilerine bakıldığı zaman Türkiye’de gayrimenkul kategorisinde 5 yıldız almış ve en yüksek müşteri memnuniyeti oranlarını yakalamış bir firma olduğumuz görülmektedir.

Misyonumuz

BAŞARIMIZ GERÇEK MİSYONUMUZDUR.

Vizyonumuz

GÜVEN VE ÇÖZÜM ORTAKLIĞI İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALMAK.

Değerlerimiz

ÜST DÜZEY HİZMET
MAXİMUM GÜVEN
POZİTİF KAZANIM