Evinizi düzenlemenin ilk adımı agresif dağınıklıktır. Tüm çocukların ve evcil hayvanların oyuncaklarını kaldırın, boş dergileri saklayın veya geri dönüştürün ve şimdilik resim çerçevelerinizi ve hatıralarınızı kutulayın. Evinizdeki tüm kişiliği silmek istemezsiniz, ancak potansiyel alıcıların kendilerini orada yaşarken hayal edebilmeleri için nötr hissetmesini istersiniz. Ayrıca, sergilenen şeyler ne kadar az rastgele olursa, odalarınız o kadar geniş görünür.

Ardından, düzeni düşünün. Odalarınızın düzenini beğenebilirsiniz, ancak mobilya yerleşiminiz ekrandaki alanı en üst düzeye çıkarmayabilir. Mevcut düzenin iyi fotoğraflanıp fotoğraflanmadığını görmek için bazı test fotoğrafları çekin. Sanal evrelemeyi düşünün Mevcut eviniz boşsa, birkaç seçeneğiniz vardır:

Boş bırakabilirsiniz. (Fakat aşamalı evler daha hızlı satma eğilimindedir.) Evinize güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlayabiliyorsanız, mobilya satın alabilirsiniz. Bir odanın ölçeğini göstermek için sadece birkaç önemli parçaya ihtiyacınız var – örneğin bir oturma odasının boyutunu belirleyen bir kanepe, sehpa ve halı. Parçaları saklamak istemiyorsanız, daha sonra her zaman yeniden satabilir veya hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

Eviniz harika görünüyor – şimdi kazanç zaman